RYCHLÝ KONTAKT:
+420 776 857 870

SÍLA PRO UKRAJINU | benefice na Olodvorku

07. 03. 2022

SÍLA PRO UKRAJINU | benefice na Olodvorku

Srdečně Vás zveme na benefiční akci SÍLA PRO UKRAJINU na OLODVORKU na Dolním náměstí v Olomouci. Akce se uskuteční v úterý 8.3. od 17:00. Ukrajina je již několik dní zmítaná invazí z Ruska a my chceme přispět tou troškou, na kterou stačíme a poslat ukrajinským občanům naši podporu a sílu. 

https://fb.me/e/1dlzseIEW

 FINANČNÍ PODPORA PŘÍMO PRO UKRAJINU
 KOORDINACE DOBROVOLNÍKŮ
 MATERIÁLNÍ SBÍRKA - POWERBANKY
 INFORMACE OD ODBORNÍKŮ JAK NEJEFEKTIVNĚJI POMÁHAT
 HUDEBNÍ PROGRAM: Lukáš Mareček a host, Terne Čhave, Fly Tomorrow, Korálky- ukrajinské složení

Všechny vybrané peníze pošleme na okamžitou pomoc pro obranu Ukrajiny na bankovní účet  304452700/0300. Více na bit.ly/Sbírka_pro_Ukrajinu.

Chceme také zajistit lidem na Ukrajině spojení s jejich blízkými, a tak budeme po celou dobu na OLODVORKU sbírat nabité a funkční  powerbanky. V rámci benefice bychom také rádi pomohli s koordinací dobrovolníků , a proto jsme na akci přizvali Dobrovolnické centrum UP a další organizace, které vás navedou jak nejefektivněji pomáhat a přímo na místě se můžete k nim zaregistrovat s formou Vaší, ať už jednorázové, tak dlouhodobé pomoci.

Benefice bude doprovázena hudebním doprovodem  a vystoupí řečníci z řad jedinců postižených válkou, akademiků i neziskových organizací. Po celou dobu se budete moci posilnit občerstvením, kdy celý výtěžek poputuje na Ukrajinu. A těšit se můžete i na oblíbený OLOPUNČ .

Pozvěte kamarády, známé, sledujte nás a budeme vděčni i za sdílení události. Program budeme postupně doplňovat.

Vstupné je dobrovolné, ale cíl je jasný - vybrat co nejvíce peněz pro ty, co to momentálně nejvíce potřebují.

Těšíme se!

Novinky - výpis všech