RYCHLÝ KONTAKT:
+420 776 857 870

Emma Smetana a Jordan Haj (acoustic duo) na OLODVORKU

24. 11. 2022

Emma Smetana a Jordan Haj (acoustic duo) na OLODVORKU


EMMA SMETANA A JORDAN HAJ (ACOUSTIC DUO) SOBOTA 10. 12. 20: 00 

Česko, Francie, Izrael. Tři domovy a tři zásadní hudební vlivy na tvorbu Emmy a Jordana. Hudebníků, skladatelů a dvojnásobných rodičů, kteří vystupují sólo i dohromady. Jejich duety By Now, No Fire a Lost And Found zaujaly miliony posluchačů i diváků, za videoklipy byli opakovaně nominováni na Cenu Anděl.

Zatímco Jordan vystudoval činoherní herectví na DAMU a do širšího povědomí pronikl i jako režisér, Emma se na uměleckou dráhu vrhla až po dokončení studia politologie na Sciences Po Paris a Freie Universitat Berlin. Příležitostně se věnuje herectví,  moderovala Televizní noviny na TV Nova a později rozhovory pro DVTV. Jordan se kromě popu věnuje i hip hopu, jeho alter ego ProGram vystupuje v projektu Kapitán Demo.

V červnu 2022 vydali společnou desku By Now, na které spolupracovali s pěti producenty, včetně Jiřího Buriana a NobodyListen. Netají se evropskými ambicemi, v září vyprodali svůj první koncert v Paříži a těší se na další…Emma a Jordan u nás uzavřou jejich podzimní tour. 

VSTUPNÉ: 

Ačkoliv je běžně kulturní program na OLODVORU pro veřejnost zdarma, koncert Emmy Smetany a Jordana Haje bude zpoplatněn. Cena vstupenky je 200 Kč. Důvod je jednoduchý, i když jsme z větší části honorář pro interprety zaplatili sami jako poděkování všem, kdo se k nám na OLODVOREK vrací, není bohužel náš prostor nafukovací a počet lidí musíme nějak regulovat. Na tento koncert se vás chystá dorazit opravdu hodně, jsme za to rádi, ale všichni se chceme cítit komfortně a bezpečně, proto forma vstupného. Cenu jsme se snažili nastavit, věříme, velmi přijatelnou, vzhledem k tomu, o jaké jde interprety. Děkujeme, že nás chápete a těšíme se na vás!

VSTUPENKY K DOSTÁNÍ na OLODVORKU OD 5. 12. 2022 od 18:30

Novinky - výpis všech