RYCHLÝ KONTAKT:
+420 776 857 870

Emma Smetana a Jordan Haj (acoustic duo) na OLODVORKU

24. 11. 2022

Emma Smetana a Jordan Haj (acoustic duo) na OLODVORKU

EMMA SMETANA A JORDAN HAJ (ACOUSTIC DUO) SOBOTA 10. 12. 20: 00 

Česko, Francie, Izrael. Tři domovy a tři zásadní hudební vlivy na tvorbu Emmy a Jordana. Hudebníků, skladatelů a dvojnásobných rodičů, kteří vystupují sólo i dohromady. Jejich duety By Now, No Fire a Lost And Found zaujaly miliony posluchačů i diváků, za videoklipy byli opakovaně nominováni na Cenu Anděl.

Zatímco Jordan vystudoval činoherní herectví na DAMU a do širšího povědomí pronikl i jako režisér, Emma se na uměleckou dráhu vrhla až po dokončení studia politologie na Sciences Po Paris a Freie Universitat Berlin. Příležitostně se věnuje herectví,  moderovala Televizní noviny na TV Nova a později rozhovory pro DVTV. Jordan se kromě popu věnuje i hip hopu, jeho alter ego ProGram vystupuje v projektu Kapitán Demo.

V červnu 2022 vydali společnou desku By Now, na které spolupracovali s pěti producenty, včetně Jiřího Buriana a NobodyListen. Netají se evropskými ambicemi, v září vyprodali svůj první koncert v Paříži a těší se na další…Emma a Jordan u nás uzavřou jejich podzimní tour. 

VSTUPNÉ: 

OLODVOREK děláme jako místo pro živou kulturu ve městě a ta je dostupná všem. Tudíž i tento koncert bude na bázi dobrovolného vstupného pro umělce do klobouku na místě. Část peněz jsme zaplatili my jako dárek pro vás, ale budeme moc rádi, když prokážete svoji štědrost a přispějete také, ať se umělci k nám rádi vracejí. A věřím, že tomu tak bude a užijeme si společně s Emma Smetana a Jordan Haj nezapomenutelný večer na OLODVORKU. (Nehledě na to, jak moc nám Emma vyšla vstříc, za to jí moc děkujeme). 

Novinky - výpis všech