RYCHLÝ KONTAKT:
+420 776 857 870

ANESKA&Band na OLODVORKU

02. 12. 2023

ANESKA&Band na OLODVORKU

Sobota 2.12. 2023

ANESKA - Anežka Hrušková, talentovaná česká zpěvačka, písničkářka, skladatelka a autorka dětského zpěvníku, vystupovala například na ostravském Festivalu v ulicích, v Rockstar Cafe Baru v Olomouci, nebo se také účastnila akcí Večery v parku, na kterých, za doprovodu svého producenta Vadima Pekárka, roztančila Bruntál, Šternberk i Ostravu. Se svojí kapelou také vystupovala v Praze v galerii Lennona, na Festivalu na cestě, Divine festivalu atd… Aneska také vyhrála v soutěži Porta zvláštní ocenění za rok 2022 ve Velkých Losinách.

Mohli jste ji slyšet v Českém rozhlase v pořadu Harenda, kde posluchačům představila svou osobitou tvorbu a také na Rádiu Ostravan, Rádiu Otava a na Rádiu Géčko, které sídlí v Praze. Její hudba překročila i hranice ČR, píseň „Feelings place“ hraje i na rádiu Falš v Chorvatsku. A nejnovější píseň s názvem „Energy“ se zařadila i do playlistu na Rádiu Innsbruck.

Aneska při vystoupeních nabízí divákům prostřednictvím autorských písní náhled do svého srdce a velmi silnými texty se tak dotýká i těch největších cyniků.

Novinky - výpis všech