RYCHLÝ KONTAKT:
+420 776 857 870

Mikuláš na OLODVORKU

05. 12. 2023

Mikuláš na OLODVORKU

Úterý 5.12.2023

Přijďte s dětmi na Mikulášskou na Olodvorek! Mikulášský tým předá dětem nadílku a vy si na Olodvorku můžete dát parádní punč nebo čaj, který vás zahřeje a naladí na vánoční atmosféru.

Kdy a kde se Mikulášský tým objeví?

V neděli 5.12.2023 od 16 hodin.

Olodvorek najdete na adrese Dolní náměstí č. 34, Olomouc.

Jak na to?

Aby vaše dítě mělo ze setkání s Mikulášem pořádný zážitek, vyplňte v tomto formuláři https://bit.ly/Mikulasska_2023 pro Mikuláše něco málo o vašem dítěti, aby náš nebeskopekelný tým věděl, za co má vaše dítě pochválit a o čem si s ním má popovídat. 

Pokud máte menší dítko, bude fajn, když ho na setkání s Mikulášem předem připravíte a řekněte mu, jak probíhá. Popovídejte si s ním o hlavně o tom, co má rád a co se mu daří. Mikuláše to bude určitě zajímat!

Vyplněním krátkého formuláře si tak zároveň zajistíte, že s vámi bude Mikuláš počítat. Má přeci jen na starost hodně dětí a potřebuje si čas naplánovat. Kapacita dětí je bohužel omezena.

Připravte si Mikulášský balíček pro vaše dítě a přineste s sebou na Olodvorek, odevzdáte ho naší andělské asistence na baru. Ta ho opatří cedulkou se jménem vašeho dítěte a předá ho Mikuláši, který jej daruje dítěti.

Mikulášskou organizuje Jak Dál? z.s. a Olodvorek v rámci kampaně „Nejdůležitější vztah v životě máme sami se sebou“, která je zaměřena na duševní zdraví. Je realizována díky podpoře Ministerstva zdravotnictví, Olomouckého kraje a Jihomoravského kraje.

Těšíme se na vás!

PS: Nemusíte se bát, všechny údaje zpracujeme v souladu s GDPR, po akci si je čert odnese a spálí v pekle pod kotlem.  

-------------------------------------------------------------------------------

Jak Dál? z.s.

Podporujeme rodičovství, partnerství a rodiny. Provázíme vás v náročných situacích, při rozpadu vašich rodin, a když vaše dítě potká duševní nepohoda. Pomáháme, pokud vás trápí partnerská krize. Posilujeme zdravé vztahy v rodinách s dětmi. V týmu máme psychology, terapeuty, sociální pracovníky a peer konzultanty - mladé lidi, kteří si prošli nějakou duševní nesnází nebo rozchodem rodičů a nyní sdílejí své zkušenosti a pomáhají nahlédnout na aktuální situaci z jiného úhlu. Víme, jak dál.

www.jakdal.eu

Pokud vaše dítě trápí nějaké duševní nesnáze, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám řekneme, co dál.Novinky - výpis všech