RYCHLÝ KONTAKT:
+420 776 857 870

Koncert saxofonistky KJ SAX na náplavce a představení další novinky

04. 06. 2024

Koncert saxofonistky KJ SAX na náplavce a představení další novinky

Už tuto sobotu, 8. 6., oživí ve velkém stylu Plavby Olomouc novou městskou náplavku. Program vyvrcholí koncertem saxofonistky Kateřiny Janečkové, známé především jako KJ SAX. Tato energetická a charismatická umělkyně získala už řadu ocenění a v nedávné době očarovala i bývalého amerického prezidenta Billa Clintona, kdy pro něj v rámci jeho návštěvy Prahy vystoupila. Během sobotní akce představí Plavby Olomouc i další novinku, jež obohatí flotilu – to, zda se bude jednat o suchozemskou či vodní stáj, si kapitán Šimon Pelikán nechává zatím jako překvapení.

„Už teď mohu návštěvníkům slíbit, že koncert bude výjimečný nejen interpretkou, ale i tím, jak a kde se bude odehrávat,“ slibuje Šimon Pelikán, organizátor akce, která vypukne v 18:00 hod koncertem olomouckého kytaristy Lukáše Marečka. KJ SAX vystoupí v 19 hod. a novinka bude představena v ve 20:00 hod.

 

„Během hlavní letní sezóny bude bohužel řeka Morava vypuštěna, proto jsme se rozhodli pro konání koncertu už nyní. Navážeme na něj dále až v září tradičním festivalem Řeka má duši. Vzhledem k této situaci zvu srdečně všechny Olomoučany, aby dorazili a zažili náplavku i jinak, než umožňují běžné dny,“ doplňuje Pelikán.

  

Více informací k akci najdete na FB události https://fb.me/e/4yUf755bF

Novinky - výpis všech